Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Po wymianie świec żarowych, problemy z kontrolkami!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Po wymianie świec żarowych, problemy z kontrolkami!!!

    Kolego, wszystko prawda. Na tle konkurencji Carsed wypada bardzo dobrze, ja przeciez też to napisałem kilka linijek wyżej :P Serwisowałem tam kilka Skód, jak kolejne bedzie Skodą lub VW to pewnie tez bedę dalej tam serwisował. Nie róbmy juz prosze OT, ale przeczytaj sobie na spokojnie jeszcze raz mojego posta, tym razem ze zrozumieniem i zobacz proszę, do których częsci Twojej wypowiedzi miałem zastrzeżenia (własnie dlatego zacytowałem je, żeby przypadkiem nie było nieporozumień), bo nie bardzo trzymały się kupy... no offence please

  • #2
    [O1] Po wymianie świec żarowych, problemy z kontrolkami!!!

    Dzień przed świętami po wizycie u mechanika wymieniono mi świece żarowe ponieważ samochód w ogóle nie chciał palić - fakt po wymianie samochód na zimnym pali całkiem dobrze!!! Nio ale co było moim rozczarowanie jak na trasie pojawił się 3 krotny dźwięk (pi pi pi) zaświeciła się kontrolka hamulca ręcznego, ESP i świec żarowych i po 1-2 s kontrolki zgasły i wszystko z samochodem ok. Jedzie, przyspiesza itp. Czy może ktoś mi pomoże, ponieważ jak dotąd Skoda nie sprawiała mi problemów a nie na widzę jak coś mi stuka, puka piszczy świeci się jak choinka!!! Może ktoś doradzi serwis z Radomia dla naprawy Szkodnika!

    [ Dodano: Sro 30 Gru, 09 19:23 ]
    no i dzisiaj troszkę pobrykałam Szkodnikiem na vag-u spadek napięcia na czujniku abs - no i pierwsza diagnoza coś z alternatorem lub z regulatorem napięcia podjechałam na sprawdzenie ładowania wszystko ok...choć zaraz po włączeniu samochodu i delikatnym przegazowaniu przez 1-2 s spada ładowanie do 13,0 V i powrót do normalności i tylko przy pierwszym dodaniu gazu tak się robi. Postnowiliśmy sprawdzić to w czasie jazdy okazuje się, że własnie w te 1-2 s spada napięcie po chwili pojawia się kontrolka ESP, ABS i hamulca i znika i nic później się nie dzieje! do czasu wyłączenia zapłonu...no i teraz gdzie szukać diabła który mi powoduje ten spadek może ktoś z Was miał coś podobnego POMÓŻCIE!!!

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X